طراحی خانه سبز

0 Comments

در کنار تمرکز بسیاری از کشورها در اخیر به روش های نجات کره زمین و سبز شدن ، اصلاً تکان دهنده نیست که رنگ سبز مستقیماً به طراحی خانه راه پیدا کرده است.

یک ساختمان در قسمت خارجی سبز نیست بدون اینکه در داخل باشد. صرفه جویی در مصرف برق یک اقدام اساسی برای سبز شدن است بنابراین به نظر می رسد که مناسب این است که نقطه شروع یک طراحی داخلی سبز همیشه برنامه ریزی اتاق هایی با نورپردازی حساس به انرژی باشد.

طراحی داخلی سبز همچنین می تواند انرژی تولیدی و طراحی دیوار سبز  مصرفی یک خانه را تکرار کند. شما خانه ای می خواهید که بتواند از طریق حرارت از آن استفاده کند و در عین حال مصرف انرژی را در سطح پایین حفظ کند. استراتژیهای سبز برای سهولت و آسایش حرارتی معمولاً شامل واحدهای گرمایش خورشیدی ، پشت ستونهای ترموستات و عایق بندی عالی خانه هستند.

عایق بندی خانه یکی از بزرگترین پس اندازکننده های پول است و افراد زیادی نمی دانند که سبز شدن می تواند از مزایای کاهش مالیات نیز باشد. از روش عایق بندی می توان در خانه های جدیدتر و همچنین خانه های قدیمی استفاده کرد. تنظیم دقیق یک فضای داخلی سبز به چندین کار نیاز دارد هرچند که به شما امکان می دهد با از دست دادن کیفیت طراحی ، هزینه های انرژی را به حداقل برسانید.

روش های بیشتری برای صرفه جویی در انرژی در خانه ممکن است شامل دیوارهای پوششی با استفاده از پارچه جمع شده روی یک میله در قسمت بالا و پایین ، استفاده از کابینت ها به عنوان بافر در دیوارهای شمالی یا غربی ، قرار دادن یک لامپ حرارتی در اتاق دوش برای ایجاد لرز در یک صبح سرد ، از کاغذ دیواری حرارتی برای عایق بندی استفاده کنید و از کاغذ دیواری فویل استفاده کنید تا گرما را مستقیماً به داخل منعکس کند.

همچنین ، با استفاده از قفسه های کتابی بسته بندی شده در خارج ، دیوارهای غیر توده ای به عنوان عایق عمل می کنند ، فرشهای بزرگ تزئینی ، ملیله یا دیوارهای پارچه ای دیگر در دیوارهای غیر جرم خارج نیز عایق اضافه می کنند. مراحل زیادی وجود دارد که می توانید برای سبز شدن با طراحی داخلی خود انجام دهید. یک جستجوی سریع در اینترنت می تواند ایده های خوبی به شما بدهد.